Blúzy a sukne pre ženy (děvčata)

Frenč (Frenche) čs. ženský - keper

Frenč (Frenche) čs. ženský - keper

  Tento produkt sa šije len na zákazku.   V rámci tejto položky Vám ponúkame...

Vaša cena: 169,00 €

Československá úprava anglickej vojenskej sukne pre ženy (Skirt Serge A.T.S. pattern 1941) - keper/trikot

Československá úprava anglickej vojenskej sukne pre ženy (Skirt Serge A.T.S. pattern 1941) - keper/trikot

  Tento produkt sa šije len na zákazku.   Ponúkame Vám vernú repliku jedného...

Vaša cena: 55,00 €

Československá úprava sovietskej vojenskej sukne pre ženy (Júbka obr. 1942) - keper

Československá úprava sovietskej vojenskej sukne pre ženy (Júbka obr. 1942) - keper

  Tento produkt sa šije len na zákazku.   Momentálne máme skladom 1 kus tejto sukne,...

Vaša cena: 66,00 €

Vyhľadávanie

Kontakt

Roman Moravec-WPG CENTRAL EUROPE Kukučínova 2098/1A
91441 Nemšová-Ľuborča
Slovenská republika
+421907673369
 
 
ČO JE NOVÉ?

 

V mesiaci júl 2019 sa stala veľmi smutná udalosť. Náhle nás navždy opustil David Maršálek, ktorý pre náš obchod zabezpečoval výrobu britských súprav Battledress. Jeho firma Panther-Store z Brna bola známa po celom svete svojou najvyššou kvalitou produkovaných súčastí britkého výstroja. David nám tu bude určite chýbať a nie len preto, že bol exkluzívnym obchodným partnerom našej spoločnosti, ale aj preto, že to bol výnimočný človek a kamarát. Česť jeho pamiatke. Život však ide ďalej a plynie, ako voda. Aj preto pre potreby našich zákazníkov budeme musieť jeho produkciu britského výstroja nahradiť. Bude to určite zložitá a náročná cesta, ale pokúsime sa po nej vykročiť správnou nohou. 

Z uvedeného dôvodu chystáme vlastnú produkciu britkých battledress súprav a pridáme aj ich tzv. „československé“ variácie, známe z obdobia existencie československých vojenských jednotiek v ZSSR. Určite ide o artikel, ktorý by v našom obchode nemal chýbať, keďže patril medzi základné výstrojné súčiastky našich jednotiek v ZSSR. V tomto smere sledujte naše stránky.

Zároveň informujeme, že sme nakúpili 200m prírodnej vlnenej textílie typu „oblekovka-šatovka“, a  to vo farbe khaki a v zelenej olivovej farbe, z ktorých začneme vyrábať súčasti rovnošaty čs. vzoru, ktoré sa pre československé vojenské jednotky v ZSSR od 15.10.1943 vyrábali v ZSSR. Taktiež od 1.11.2019 chystáme množstvo zmien, vrátane zmien na našej domovskej stránke. Na všetkých veciach sa už pracuje.